ENERGYLANDIA

Największy w Polsce Rodzinny Park Rozrywki

data:
hotel:

Turcja

od 2397 zł/os.

data:
hotel: Kefaluka Resort *****

Hola, Bom Dia!

3804 zł/os.

data: 30.04-07.05.2018
hotel:

Dookoła Grecji

3171 zł/os.

data: 28.04-06.05.2018
hotel:

Sycylia Light

3442 zł/os.

data: 29.04-06.05.2018
hotel:

Świat STAR WARS + kosmiczne podboje - -

   
 - Świat STAR WARS + kosmiczne podboje -  - Świat STAR WARS + kosmiczne podboje -  - Świat STAR WARS + kosmiczne podboje -  - Świat STAR WARS + kosmiczne podboje -

Data:

Miejsce: Świat STAR WARS + kosmiczne podboje

Hotel:

Cena: 1385 zł/os.

Opis:
Opis
GDZIE MIESZKAMY?
W Domu Wypoczynkowym ,,U Pipisia" - do dyspozycji uczestników są pokoje 2, 3, 4-osobowe, typu studio 2+2, 2+3 lub 4+2, 4-osobowe apartamenty z pełnym węzłem sanitarnym (niektóre pokoje z łóżkami małżeńskimi). Na terenie obiektu znajduje się: plac zabaw (piaskownica, huśtawki), boisko do piłki nożnej oraz siatkowej, w ogrodzie znajduje się basen letni (wspólny dla obydwu ośrodków), trampolina, szałas grillowy. Ponadto do dyspozycji uczestników ping pong, cymbergaj, piłkarzyki oraz bilard.
Lub
W Pensjonacie ,,Krywań" - do dyspozycji uczestników są pokoje 2, 3, 4-osobowe z łazienkami, pokoje typu studio 2+2,
6-osobowy apartament (niektóre pokoje z łóżkami małżeńskimi). Na terenie obiektu znajduje się siłownia, duża sala bilardowa, tenis stołowy, piłkarzyki, cymbergaj. Plac zabaw dla dzieci z piaskownicą oraz huśtawką, basen letni (wspólny dla obydwu ośrodków).

CO BĘDZIEMY JEŚĆ?
Cztery posiłki dziennie (śniadania- bufet, obiad, podwieczorek, kolacja). Turnus rozpoczyna i kończy się obiadem + suchy prowiant na drogę powrotną dla uczestników z Warszawy, Wrocławia, Łodzi. W prezencie od Gospodarzy 1 raz w turnusie uczestnicy ustalają menu dnia :)

CZYM JEDZIEMY?
Autokar z Krakowa lub Katowic. Z Warszawy, Wrocławia, Łodzi PKP (min. 10 os.) lub bus (min. 6 os.) do Katowic lub do Krakowa, dalej autokarem do obiektu. Przy mniejszej ilości uczestników z wyżej wymienionych miast obowiązuje dopłata (+50 zł/os.)

Program pobytu
Wycieczka autokarowa do Zakopanego - zwiedzanie zespołu dworskoparkowego, wystawy przyrodniczej oraz spichlerza z wozownią w Kuźnicach; spacer po Krupówkach; 2,5 godzinny pobyt w kompleksie basenowym Terma Bania; wizyta w Escape House (pomieszczenie pełne zagadek i łamigłówek, z którego uczestnicy zabawy próbują wydostać się).

AKADEMIA W ŚWIECIE STAR WARS:
- Szkolenie Jedi: wprowadzenie w galaktyczny świat Star Wars; którą z postaci chciałbyś/abyś być - zabawa integracyjna; przyjęcie do Akademii Jedi; tworzenie międzygalaktycznego paktu.
- Wizyta na Coruscant: pasowanie na Padawanów i przypisanie do grup szkoleniowych pod opiekę Mistrza Jedi; projektowanie własnego miecza Jedi; ubiór Rycerza czyli umiejętność dostosowywania się do sytuacji; integracyjna dyskoteka ,,pod gwiazdami".
- Wyprawa na Kamino: stylizacja na postać z filmu (przypisanie imion i zadań uczestnikom akademii; budowanie statków kosmicznych; kurs obsługi statku tj. mechanika, obsługa, awarie - zajęcia z dbania o porządek, pokój jako statek :)
- Pojedynek żywiołów: zabawy integracyjne ,,Statek goni statek", ,,Wojna międzygalaktyczna", ,,Mały Joda", ,,Statki", zabawa na wolnym powietrzu z różnokolorowymi proszkami; starcie Lukea Skywalkera z Lordem Vaderem - pokaz pojedynków.
- Przetrwaj na Mustafar: konstruowanie broni Jedi i Ciemnej Strony Mocy czyli jak się bronić przed wrogiem; Sokół Millennium kontra Gwiezdny Niszczyciel - prace plastyczne.
- Szpiegowanie Gwiazdy Śmierci: gra terenowa "Jedi kontra Sithowie"; Gwiezdna Parada Kłamców; ognisko z pieczeniem kiełbasek.
- Powrót na Tatooine: budowanie wioski ze słynnej planety - miejsca dzieciństwa Anakina Skywalkera, noc kinowa - projekcja wybranych części sagi ,,Gwiezdne Wojny".
- Magiczne Alderaan: ,,Kule energetyczne - walka z polem siłowym"- baloniada, skok w nadprzestrzeń - tworzenie mapy galaktyki Gwiezdnych Wojen, poznanie ciekawostek o ,,eleganckiej broni na bardziej cywilizowane czasy". Szkolenie przeprowadzi Obi-Wan Kenobi.
- Bal na Naboo: bal przebierańców podczas którego odbędzie się pasowanie Padawanów na Rycerzy Jedi. Pasowania dokona sam Mistrz Joda..

KOSMICZNE PODBOJE:
Podczas warsztatów uczestnicy wspólnie zbudują galaktyczne pojazdy i kosmiczne gadżety lub makiety planet, wykorzystując różnorodne przybory i techniki plastyczne. Uczestnicy będą pracować w kilkuosobowych zespołach, budować konstrukcje i "ożywiać" je pisząc programy na komputerach lub korzystając z istniejących programów napisanych przez instruktorów.
1. Warsztaty z tworzenia makiet planet lub statków kosmicznych.
2. Obserwowanie nieba przez profesjonalny sprzęt - wizyta w planetarium mobilnym: ,,kosmos 360 stopni dookoła głowy" to nowa forma edukacji przyrodniczo-astronomicznej. Programy, które będą prezentowane, przygotowane są zgodnie z najnowszą podstawą programową z zakresu wiedzy o przyrodzie, geografi i czy fizyki.
3. Warsztaty z robotyki, podczas których zostaną konstruowane i programowane prawdziwe, działające łaziki marsjańskie. Używając specjalnych edukacyjnych zestawów LEGO EV3 dzieci zbudują w czasie zajęć roboty wyposażone w mikrokontrolery, sensory i napędy elektryczne.
Warsztaty trwają 4-6 godzin.
  Ponadto:
,,Umilaczek" - zabawa integracyjna, ,,Najpierw zapytaj" czyli kalambury - wesoła gra twórcza, ,,Sing Star" - karaoke, ,,Talent Show" - prezentacja talentów dla chętnych, korzystanie z basenu letniego.

Przewodnik
GDZIE BĘDZIEMY?
W Białce Tatrzańskiej - jednej z najatrakcyjniejszych i najszybciej rozwijających się miejscowości górskich. Oddalona jest 15 km od Nowego Targu i 20 km od Zakopanego. Łagodny górski klimat zachęca do pieszych wędrówek po przepięknych szlakach turystycznych oraz aktywnego spędzenia wolnego czasu.

Cena zawiera
Zakwaterowanie 10 noclegów,
wyżywienie,
kadrę wychowawczą,
instruktorów do zajęć z ,,kosmiczne podboje",
opiekę medyczną,
transport,
program,
ubezpieczenie NNW Signal Iduna do kwoty 7.000 zł. TERMINY: 30.06-10.07.2017
10.07-20.07.2017
20.07-30.07.2017
30.07-09.08.2017 09.08-19.08.2017

O firmie

   

Sprawdzone i niezawodne
Twoje Biuro Podróży

Ile to kosztuje?

   
  Nie martw się! Dzięki systemowi ratalnemu Żagiel nie odczujesz kosztów podróży.
   

 

Kontakt

   

telefon: 18 442 05 69
e-mail: biuro@alltours.pl
w i ę c e j  i n f o r m a c j i  » 

 
 

ALLTOURS - Biuro Podróży Nowy Sącz

ul. Prażmowskiego 11
33-300 Nowy Sącz
Strona główna | O firmie | Podróże z Niemiec | Bilety Lotnicze | Last Minute | Tanie hotele | Kontakt


 
 
  Opublikowane na niniejszej stronie internetowej ceny, materiały i informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.