Grecja/Kreta

od 9306 zł/ 2 os. dorosłe + dziecko/ Czerwiec

data:
hotel: Sunconnect Marina Beach ****

Grecja/Kreta

od 8523 zł/ 2 os. dorosłe + dziecko/ czerwiec

data:
hotel: Smartline Village Resort & Waterpark 4,5 *

Grecja/Kreta

od 11007 zł/ 2 os. dorosłe + dziecko/ Czerwiec

data:
hotel: Sentido Blue Sea Beach *****

Grecja/Korfu

1480 zł/os.

data: 26.05-02.06.2018
hotel: Palotel Luxury ****

Turcja

2639 zł/os.

data: 31.05-07.06.2018
hotel: Samara *****

Kolonia z pakietem milatarnym - -

   
 - Kolonia z pakietem milatarnym -  - Kolonia z pakietem milatarnym -  - Kolonia z pakietem milatarnym -  - Kolonia z pakietem milatarnym -

Data:

Miejsce: Kolonia z pakietem milatarnym

Hotel:

Cena: 1285 zł/os.

Opis:
Opis
GDZIE MIESZKAMY? W Ośrodku Wypoczynkowym ,,Sportowa Osada" położonym na atrakcyjnym, bardzo dużym, monitorowanym, oświetlonym i ogrodzonym terenie sosnowego lasu. Do dyspozycji uczestników są pokoje 3-osobowe z łazienkami oraz pokoje przechodnie (3+2) z łazienkami. Na terenie obiektu znajduje się jadalnia, sala dyskotekowa, sala TV, sala gier, sala gimnastyczna, świetlica, kawiarenka. Ośrodek posiada bogatą infrastrukturę sportowo-rekreacyjną: pełnowymiarowe boisko do piłki nożnej, boisko ze sztuczną nawierzchnią do gry w piłkę nożną, dwa boiska do kometki, boisko do siatkówki plażowej, boisko ze sztuczną nawierzchnią do gry w piłkę ręczną zamienne na dwa korty tenisowe, wypożyczalnię rowerów, drewniany plac zabaw ze zjazdem linowym, grill, miejsce na organizację ogniska, drewniane altany, basen, strzelnicę pneumatyczną, park linowy, ściankę wspinaczkową, pole i strzelnicę do paintballa, tor quadowy, tor przeszkód, tor łuczniczy.

CO BĘDZIEMY JEŚĆ?
Cztery posiłki dziennie (śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja) turnus rozpoczyna się i kończy obiadem + suchy prowiant na drogę powrotną. Smaczna kuchnia dla dzieci wzbogacona domowymi wypiekami!

CZYM JEDZIEMY?
Autokar z Krakowa lub Katowic, autokar lub bus (min. 6 os.) z Warszawy, Wrocławia i Łodzi do obiektu. Przy mniejszej ilości uczestników z wyżej wymienionych miast obowiązuje dopłata (+50 zł/os.)

Program pobytu
SUPER PRZYGODA W SPORTOWEJ OSADZIE:
Zajęcia integracyjne - cykl zabaw i konkurencji integrujących uczestników m.in. spacer hydraulika, skrzynkowa przechadzka, grupowe chodzenie w nartach itp.
Zajęcia wspinaczkowe - nauka i doskonalenie techniki wspinaczki na ścianie wspinaczkowej z użyciem sprzętu zabezpieczającego pod opieką instruktorów.
Zajęcia w parku linowym - z użyciem sprzętu alpinistycznego pod opieką instruktora, uczestnicy będą pokonywać wyznaczoną na wysokości trasę z przeszkodami.
Budowanie wieży - w czasie zabawy uczestnik wyposażony w uprząż i kask alpinistyczny z asekuracją instruktora buduje samodzielnie wieżę ze skrzynek po napojach. W przypadku niesprzyjającej pogody proponujemy zajęcia zastępcze w sali gimnastycznej, m.in. prelekcję, quizy, turnieje.
Rafting - około 2,5 godzinny spływ pontonami po rzece Warcie - czas spływu uzależniony jest od kondycji uczestników. Grupa na miejsce rozpoczęcia spływu udaje się rowerami (do pokonania jest dystans ok. 4 km polnymi drogami o bardzo małym natężeniu ruchu). Następnie uczestnicy przesiadają się do profesjonalnych pontonów raftingowych i rozpoczynają spływ rzeką Wartą. Koniec spływu usytuowany jest na wyspie położonej obok ośrodka. Cały sprzęt używany podczas spływów (pontony, kamizelki ratunkowe i asekuracyjne, kaski) posiada wymagane atesty, zajęcia z raftingu będą się odbywały pod opieką ratownika i kadry.
Biwak w warunkach polowych (dla chętnych) - uczestnicy będą biwakować (1 noc) w namiotach w lesie na terenie obiektu oraz samodzielnie wypiekać podpłomyki (zapewnione są materace i śpiwory, każdy uczestnik powinien być wyposażony w małe prześcieradło).

AKADEMIA Z PAKIETEM MILITARNYM:
- Poznanie stopni wojskowych, cechy charakteryzujące Wojsko Lądowe, Siły Powietrzne, Marynarkę Wojenną, główne zadania sił zbrojnych, sprzęt wojskowy, uzbrojenie i wyposażenie w jednostce wojskowej, budowa broni, balistyka.
- Musztra wojskowa, apele, kontrola czystości.
- Każdy rekrut otrzyma legitymację wojskową - należy zabrać 1 zdjęcie legitymacyjne. W razie odwiedzin Rodziców Młodzi Komandosi muszą wystąpić do przełożonego o zaopiniowanie dotychczasowego zachowania, czego potwierdzeniem będzie wydanie stosownej przepustki :) - Wykonywanie flagi jednostki, przysięga wojskowa, opracowanie hymnu, symbolu i okrzyku plutonu. - Zajęcia terenowe: odnajdywanie kierunków, nocna gra terenowa, zawody wojskowe, biegi wytrzymałościowe, tor przeszkód, manewry wojskowe, rywalizacja punktowa, sposoby kontaktowania się m. in. za pomocą alfabetu Morsea.
- Elementy pierwszej pomocy przedmedycznej.
- Zajęcia survivalowe - oczyszczanie wody, rozpalanie ognia, doskonalenie celności strzału na strzelnicy. - Rywalizacja jednostek sił zbrojnych, ćwiczenia wojskowe i sprawnościowe.
- Projekcja filmu ,,Szczeniackie wojsko".
- Uroczyste rozdanie dyplomów mianowania na stopnie wojskowe. Rodziców prosimy o spakowanie stroju wieczorowego (elegancko-sportowego).

Ponadto: Codziennie poranny jogging; korzystanie z basenu; Domino - zabawa integracyjna z szukaniem wspólnych cech; wybory Miss i Mistera, super dyskoteki; ognisko z pieczeniem kiełbasek, konkursami i śpiewem.

FAKULTATYWNIE:
Termy Uniejów - wycieczka do Uniejowa, 2-godzinny pobyt na terenie strefy basenowej, przy min. 40 osobach chętnych
i dostępności wolnych miejsc w Termach Uniejów (65 zł/os.)
Quady(10 min.) - przejażdżka na specjalnym torze przygotowanym na terenie ośrodka. Przed rozpoczęciem trasy, krótkie szkolenie dotyczące bezpiecznego prowadzenia quadu oraz techniki jazdy. Jazda na quadach odbywa się indywidualnie (15 zł/os.)
Paintball:
WARIANT A - GRA dla dzieci powyżej 12. roku życia:
- gra na przygotowanym polu do wyczerpania zapasu zakupionej amunicji, sprzęt (maska, mundur, marker oraz dowolna ilość doładowań gazu) oraz 100 kulek (25 zł/os.)
- każde następne doładowanie 100 kulek (10 zł/os.
WARIANT B - STRZELANIE na strzelnicy dla dzieci poniżej 12. roku życia:
- 50 kulek do wystrzelenia na strzelnicy PB (10 zł/os.)
- 100 kulek doładowania (15 zł/os.)
Park linowy - dodatkowe przejście po parku linowym z użyciem sprzętu alpinistycznego pod opieką instruktora(12 zł/os.)
Strzelnica pneumatyczna - 12 strzałów (6 zł/os.)
Tor łuczniczy - 10 strzałów (5 zł/os.)

Przewodnik
GDZIE BĘDZIEMY?
W Burzeninie - letniskowej miejscowości w powiecie sieradzkim otoczonej lasami, którym zawdzięcza swój niepowtarzalny klimat. Miasteczko rozciąga się wzdłuż wału rzeki Warty. Malowniczy krajobraz i łagodny teren sprzyjają aktywnemu wypoczynkowi.

Cena zawiera
Zakwaterowanie 10 noclegów,
wyżywienie,
kadrę wychowawczą,
opiekę medyczną,
transport,
program,
instruktorów,
ratownika,
ubezpieczenie NNW Signal Iduna do kwoty 7.000 zł.

TERMINY:
08.07-18.07.2017
18.07-28.07.2017
28.07-07.08.2017
07.08-17.08.2017
17.08-27.08.2017

O firmie

   

Sprawdzone i niezawodne
Twoje Biuro Podróży

Ile to kosztuje?

   
  Nie martw się! Dzięki systemowi ratalnemu Żagiel nie odczujesz kosztów podróży.
   

 

Kontakt

   

telefon: 18 442 05 69
e-mail: biuro@alltours.pl
w i ę c e j  i n f o r m a c j i  » 

 
 

ALLTOURS - Biuro Podróży Nowy Sącz

ul. Prażmowskiego 11
33-300 Nowy Sącz
Strona główna | O firmie | Podróże z Niemiec | Bilety Lotnicze | Last Minute | Tanie hotele | Kontakt


 
 
  Opublikowane na niniejszej stronie internetowej ceny, materiały i informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.