Grecja/Kreta

od 9306 zł/ 2 os. dorosłe + dziecko/ Czerwiec

data:
hotel: Sunconnect Marina Beach ****

Grecja/Kreta

od 8523 zł/ 2 os. dorosłe + dziecko/ czerwiec

data:
hotel: Smartline Village Resort & Waterpark 4,5 *

Grecja/Kreta

od 11007 zł/ 2 os. dorosłe + dziecko/ Czerwiec

data:
hotel: Sentido Blue Sea Beach *****

Grecja/Korfu

1480 zł/os.

data: 26.05-02.06.2018
hotel: Palotel Luxury ****

Turcja

2639 zł/os.

data: 31.05-07.06.2018
hotel: Samara *****

Obóz młodzieżowy-Hiszpania - -

   
 - Obóz młodzieżowy-Hiszpania -  - Obóz młodzieżowy-Hiszpania -  - Obóz młodzieżowy-Hiszpania -  - Obóz młodzieżowy-Hiszpania -

Data:

Miejsce: Obóz młodzieżowy-Hiszpania

Hotel:

Cena: 2150 zł/os.

Opis:
Opis
ZAKWATEROWANIE:
Hotel SAMBA 3* - obiekt położony ok. 700 m od centrum Lloret de Mar i ok. 350 m od plaży. Do dyspozycji uczestników pokoje 3 i 4-osobowe z łazienkami, balkonami i klimatyzacją. W hotelu znajduje się duży basen - leżaki i parasole przy basenie bezpłatne, bar, restauracja, winda, sala TV, stół do tenisa stołowego, boisko do siatkówki, odpłatnie: sejf, automaty do gier, bilard, sala do gier. Na terenie obiektu prowadzone są animacje.

WYŻYWIENIE:
Trzy posiłki dziennie - śniadanie, obiad, kolacja w formie bufetu w restauracji hotelowej, woda niegazowana do posiłków (kuchnia hiszpańska). Pierwszy posiłek kolacja w dniu przyjazdu, ostatni posiłek śniadanie w dniu wyjazdu oraz suchy prowiant na drogę powrotną.

TRANSPORT:
Autokar klasy lux wyposażony w klimatyzację, barek, DVD, WC. Trasa przejazdu: Niemcy - Francja - Hiszpania.

Program pobytu
1 dzień: Wyjazd z Krakowa w godzinach przedpołudniowych. Przejazd przez Niemcy i Francję do Hiszpanii.
2 dzień: Przyjazd do Lloret de Mar w godzinach popołudniowych, zakwaterowanie w Hotelu SAMBA 3*, pierwszy posiłek kolacja.
2-9 dzień: Pobyt w Lloret de Mar (8 noclegów). Realizacja programu: piesze wycieczki po Lloret de Mar, korzystanie z basenu na terenie hotelu pod opieką ratownika (10:00- 19:00), bezpłatne korzystanie z leżaków i parasoli przy basenie, plażowanie, kąpiele w morzu pod opieką ratownika, konkursy, gry i zabawy, korzystanie z infrastruktury hotelu tj. boisko do siatkówki, ogród, kącik internetowy (odpłatnie), mini sali gier (bilard, liczne automaty do gier - odpłatnie), animacje dla młodzieży w hotelu w ciągu dnia m.in.: Petanca - gra sportowa z użyciem metalowych piłek, zabawy na basenie, aquagym - ćwiczenia sportowe w wodzie, volleyball - rozgrywki w piłce siatkowej, dardos - indywidualna lub zespołowa gra - rzuty lotkami do celu, lekcje tańca hiszpańskiego oraz animacje po kolacji, m.in. muzyka CD, nauka tańca hiszpańskiego, Show Tropical, karaoke, pokaz papug. Wieczorne dyskoteki w hotelu lub wyjścia na dyskoteki w klubach (od 16 lat), wymagany dokument tożsamości, wejście płatne ok. 15 euro jednorazowo lub karnet do jednej dyskoteki ok. 26 euro (wejście min. 5 razy). Możliwość udziału w wycieczkach fakultatywnych (dodatkowo płatnych, realizowanych przez lokalnego kontrahenta).
10 dzień: Śniadanie, wykwaterowanie z pokoi. Odebranie suchego prowiantu. Wyjazd z hotelu w godzinach południowych. Przejazd przez Francję i Niemcy.
11 dzień: Planowany powrót do Polski w godzinach popołudniowych.

CZAS NA ZABAWĘ:
Dyskoteki:
- Tropics - jedna z najbardziej znanych dyskotek w Lloret de Mar, 2 sale taneczne, laser show oraz piana party,
- Revolution - różne gatunki muzyki: soul, R&B, rap, pop, trance, dancehall,
- Prive de Magic - 4 sale, różne rodzaje muzyki m.in. pop i Latino,
- Colossos - 3 sale, muzyka grana przez najlepszych Dj-ów, laser show,
- X-TRA Disco - rytmy house i funky,
- Disco Londoner - muzyka R&B, hip-hop oraz garage.

  Wejścia do dyskoteki (od 16 lat, wymagany dokument tożsamości, wstęp ok. 15 euro jednorazowo lub karnet do jednej dyskoteki ok. 26 euro - min. 5x).

  WAŻNE INFORMACJE:
prosimy o zabranie ważnego (min. 3 miesiące od daty powrotu) paszportu lub dowodu osobistego, osoby powyżej 16-tego roku życia zobowiązane są do zapłaty taksy turystycznej w wysokości 4 euro/pobyt.

WYCIECZKI FAKULTATYWNE:
Barcelona - wycieczka do stolicy Katalonii. W programie - najbarwniejsza hiszpańska ulica La Rambla z przepiękną gotycką starówką, wzgórze Montjuic z Pałacem Narodowym, platformą widokową i obiektami olimpijskimi, perełki Antonio Gaudiego: Parc Guell, Casa Batllo, Casa Milla i Katedra Sagrada Familia. Dla fanów piłki nożnej przygotowaliśmy wizytę na Camp Nou. Cena ok. 50 euro + własne wydatki.

Rejs do Tossa de Mar - rejs statkiem ze szklanym dnem do słynnego kurortu na wybrzeżu Costa Brava, znanego z jednej z najpiękniejszych w Hiszpanii średniowiecznej starówki - Vila Vella i fortyfikacji obronnych z XII wieku. Uroku dodaje zabytkom ich otoczenie - skalne urwiska, piaszczyste, złociste plaże i lazurowe morze zapraszające do beztroskiego odpoczynku. Cena ok. 20 euro + własne wydatki.

Water World - jeden z największych parków wodnych w Europie znajdujący się w Lloret de Mar. Liczne atrakcje wodne - baseny, rwące rzeki, zjeżdżalnie speed i kamikadze, spowodują, iż zabawa w parku wodnym dostarczy wielu niezapomnianych wrażeń. Cena ok. 30 euro + własne wydatki.

Marineland - to dwa parki w jednym: delfinarium i morskie ZOO oraz park wodny. Dla zwiedzających organizowane są pokazy pływackie delfinów. W ZOO zgromadzono wiele gatunków ptaków, a stojąc w tunelu pod powierzchnią wody zobaczyć można pływające pingwiny i lwy morskie. W parku wodnym można korzystać z rozmaitych zjeżdżalni
i basenów. Cena ok. 30 euro + własne wydatki.

Przewodnik
Hiszpania to nie tylko corrida, flamenco i zatłoczone plaże. To kraj zróżnicowanego krajobrazu i kultury. Południowa część Hiszpanii pozwala poczuć marokańską atmosferę, a zielona północ Półwyspu Iberyjskiego przypomina Irlandię. Różnorodność i oryginalność Hiszpanii ma swoje źródła w historii kraju, a jego zróżnicowanie przetrwało do dziś
w języku, kulturze, kuchni i sztuce.

LLORET DE MAR - kurort turystyczny położony na niezwykle pięknym wybrzeżu Costa Brava w Katalonii. Znajduje się
70 km od Barcelony i 40 km od Girony. Przepiękna żwirkowa plaża, lazurowa woda Morza Balearskiego, promenada, liczne kluby i puby, niesamowita atmosfera to tylko niektóre z atrakcji, które czekają na turystów.

WAŻNE INFORMACJE:
Czas przejazdu: ok. 30 godzin.
Czas lokalny: czas polski.
Waluta: euro (EUR).
Orientacyjne ceny: obiad w restauracji od 10 euro, woda 1l - 1,50 euro, kebab + Cola - 4,50 euro, Coca-Cola butelka 0,5l - 0,60 euro, sok pomarańczowy 1l - 0,70 euro.
Siesta: w godzinach popołudniowych (14-17) zamykane są sklepy i biura, otwiera się je ponownie w godzinach późnego popołudnia.
Wiza: nie jest wymagana, obywatele polscy mogą podróżować do Hiszpanii na podstawie dowodu osobistego
lub paszportu. Język: urzędowy hiszpański. W miejscowościach turystycznych można się porozumiewać w języku angielskim i niemieckim.
Sugerowane kieszonkowe: drobne wydatki poza wycieczkami fakultatywnymi to ok. 100-140 euro. Co przywieźć: oliwki, koszulkę klubu sportowego, wyroby skórzane, pamiątki związane z kulturą flamenco np. wachlarz czy chustę, odzież, koronki.

Cena zawiera
8 noclegów,
wyżywienie,
suchy prowiant na drogę powrotną,
opiekę pilota,
kadry pedagogicznej,
ratownika,
hiszpańską opiekę medyczną,
transport,
ubezpieczenie KL do 10.000 euro, NNW do 15.000 zł, bagaż do 800 zł (Signal Iduna S.A.),
składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.

Cena nie zawiera
Wycieczek fakultatywnych,
biletów wstępu na dyskoteki w klubach (od 16 lat),
taksy turystycznej powyżej 16-tego roku życia w wysokości 4 euro/pobyt.

TERMINY:
01.07-11.07.2017
09.07-19.07.2017
17.07-27.07.2017
25.07-04.08.2017

O firmie

   

Sprawdzone i niezawodne
Twoje Biuro Podróży

Ile to kosztuje?

   
  Nie martw się! Dzięki systemowi ratalnemu Żagiel nie odczujesz kosztów podróży.
   

 

Kontakt

   

telefon: 18 442 05 69
e-mail: biuro@alltours.pl
w i ę c e j  i n f o r m a c j i  » 

 
 

ALLTOURS - Biuro Podróży Nowy Sącz

ul. Prażmowskiego 11
33-300 Nowy Sącz
Strona główna | O firmie | Podróże z Niemiec | Bilety Lotnicze | Last Minute | Tanie hotele | Kontakt


 
 
  Opublikowane na niniejszej stronie internetowej ceny, materiały i informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.