Grecja/Kreta

od 9306 zł/ 2 os. dorosłe + dziecko/ Czerwiec

data:
hotel: Sunconnect Marina Beach ****

Grecja/Kreta

od 8523 zł/ 2 os. dorosłe + dziecko/ czerwiec

data:
hotel: Smartline Village Resort & Waterpark 4,5 *

Grecja/Kreta

od 11007 zł/ 2 os. dorosłe + dziecko/ Czerwiec

data:
hotel: Sentido Blue Sea Beach *****

Grecja/Korfu

1480 zł/os.

data: 26.05-02.06.2018
hotel: Palotel Luxury ****

Turcja

2639 zł/os.

data: 31.05-07.06.2018
hotel: Samara *****

Sylwester w Budapeszcie - -

   
30.12.2017-03.01.2018 - Sylwester w Budapeszcie  - 30.12.2017-03.01.2018 - Sylwester w Budapeszcie  - 30.12.2017-03.01.2018 - Sylwester w Budapeszcie  - 30.12.2017-03.01.2018 - Sylwester w Budapeszcie  -

Data: 30.12.2017-03.01.2018

Miejsce: Sylwester w Budapeszcie

Hotel:

Cena: 1100 zł/os.

Opis:
Zakwaterowanie:
Hotel *** położony poza centrum Budapesztu.
Do dyspozycji gości:
Recepcja i bar.
Pokoje:
Wszystkie 2-osobowe z łazienkami i WC oraz TV.
Wyżywienie:
Śniadania typu bufet.
Kategoria lokalna:
***


Program
Dzień 1 - 30.12.
Wyjazd z Polski wg rozkładu. Przejazd przez Słowację. Podczas przejazdu organizowane są krótkie postoje. Przyjazd do hotelu w Budapeszcie późnym wieczorem zakwaterowanie i nocleg.

Dzień 2 - 31.12.
Po śniadaniu zwiedzanie Budapesztu rozpoczniemy od Wzgórza Zamkowego położonego po budańskiej stronie miasta. Zobaczymy Zamek Królewski, który przez 700 lat był siedzibą węgierskich królów. Przejdziemy do Kościoła Macieja - miejsca koronacji i ślubów królewskich. Świątynia była wielokrotnie niszczona, lecz pod koniec XIX w. odbudowano ją w stylu neogotyckim (wejdziemy do środka). Na uwagę zasługują także Baszty Rybackie, budowle z siedmioma neoromańskimi wieżami, skąd rozciąga się przepiękna panorama miasta. Chwila czasu wolnego na kawę i zakup pamiątek. Następnie przejazd do dzielnicy Budafok, gdzie znajduje się najdłuższy na świecie ciąg piwnic winnych (ok. 90 km) - zwiedzanie piwnic oraz obiadokolacja połączona z degustacją win węgierskich (dodatkowo płatne). Powrót do hotelu. Wieczorem wyjazd do centrum Budapesztu. Dla osób, które zakupiły kolację sylwestrową przejazd do restauracji, dla pozostałych osób transfer w okolice, gdzie zwyczajowo organizowany jest plenerowy wieczór sylwestrowy. Proponujemy spędzenie nocy sylwestrowej w centrum miasta w licznych kafejkach i barach przy słynnych deptakach stolicy Węgier. Wspólny powrót do hotelu (ok. 2:00 nad ranem).

Dzień 3 - 01.01.
Po późnym śniadaniu proponujemy wizytę w jednym z kompleksów basenów termalnych Budapesztu (dodatkowo płatne). Na terenie kompleksu: łaźnie parowe, możliwość skorzystania z masaży, baseny solankowe i rekreacyjne. Dla osób nie korzystających z kąpieli termalnych czas wolny w centrum Budapesztu. Następnie rejs po Dunaju ze spektakularnie oświetloną panoramą miasta. Na koniec dnia wjazd na Wzgórze Gellerta, skąd roztacza się niepowtarzalny widok na Budapeszt. Kolacja z daniami regionalnymi i lampką wina dla chętnych (dodatkowo płatna). Powrót do hotelu, nocleg.

Dzień 4 - 02.01.
Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu i spacer ulicami Pesztu w programie Plac Millenium, który został wybudowany z okazji tysiąclecia państwa węgierskiego. Zobaczymy również Zamek Vajdahunyad - kompleks budynków, które przedstawiają znane budowle węgierskie. Następnie zwiedzanie Bazyliki św. Stefana, największej świątyni stolicy. W Bazylice przechowywana jest najważniejsza relikwia państwa - prawica pierwszego króla Węgier. Przejście na uliczkę Vaci, główny deptak Budapesztu, czas wolny. Przejazd do jednego z największych kompleksów jeździeckich w Europie, Lazarów. Pokaz tresury koni z obiadokolacją w tradycyjnej restauracji serwującej dania kuchni węgierskiej. Wyjazd do Polski w godzinach wieczornych. Nocny przejazd przez Słowację. Podczas przejazdu organizowane są krótkie postoje.

Dzień 5 - 03.01.
Przyjazd do Polski we wczesnych godzinach porannych (Katowice ok. 02:00).

Uwagi do programu
- Kolejność realizacji punktów programu może ulec zmianie lub odwróceniu.
- Pilot nie oprowadza po zwiedzanych obiektach muzealnych.
- Zamieszczone w ofercie opisy wycieczek fakultatywnych są podane wyłącznie informacyjnie i nie stanowią oferty handlowej. Nie gwarantujemy, że będą one wszystkie realizowane. Pełny wykaz dostępnych atrakcji fakultatywnych wraz z ich aktualnymi cenami jest dostępny u naszych pilotów/rezydentów.

Świadczenia
Cena obejmuje: przejazd komfortowym autokarem (klimatyzacja, bar, video i WC), zakwaterowanie w hotelu (3 rozpoczęte doby hotelowe), 3 śniadania, program turystyczny j. w., ubezpieczenie TU EUROPA SA (NNW, KL, CP, Assistance i bagaż), opiekę pilota.
Cena podstawowa nie obejmuje: usługi lokalnych przewodników, Tour Guide System (system bezprzewodowego oprowadzania grup), rejsu statkiem po Dunaju, wizyty w Parku jeździeckim wraz z obiadokolacją - płatne obowiązkowo na miejscu ok. 95 EUR oraz taksy klimatycznej ok. 5 EUR/os. Fakultatywnie: baseny termalne (ok. 4700 HUF), kolacja regionalna (ok. 28 EUR), zwiedzanie piwnic winnych z obiadokolacją oraz degustacją win (ok. 35 EUR). Za dodatkową dopłatą kolacja sylwestrowa.

KOLACJA SYLWESTROWA (dodatkowo płatna)
Zorganizowana w klimatycznej węgierskiej restauracji, posiadającej własny browar, w godzinach około 20:00-01:00. Lokal szczyci się tradycyjną kuchnią i dobrą lokalizacją w pobliżu centrum miasta. Menu: aperitif, przystawka, danie główne na ciepło, deser. Napoje płatne dodatkowo. Muzyka cygańska na żywo (muzycy grają między stolikami). W dalszej części wieczoru muzyka elektroniczna (DJ) oraz miejsce do tańca.

O firmie

   

Sprawdzone i niezawodne
Twoje Biuro Podróży

Ile to kosztuje?

   
  Nie martw się! Dzięki systemowi ratalnemu Żagiel nie odczujesz kosztów podróży.
   

 

Kontakt

   

telefon: 18 442 05 69
e-mail: biuro@alltours.pl
w i ę c e j  i n f o r m a c j i  » 

 
 

ALLTOURS - Biuro Podróży Nowy Sącz

ul. Prażmowskiego 11
33-300 Nowy Sącz
Strona główna | O firmie | Podróże z Niemiec | Bilety Lotnicze | Last Minute | Tanie hotele | Kontakt


 
 
  Opublikowane na niniejszej stronie internetowej ceny, materiały i informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.