Grecja/Kreta

od 9306 zł/ 2 os. dorosłe + dziecko/ Czerwiec

data:
hotel: Sunconnect Marina Beach ****

Grecja/Kreta

od 8523 zł/ 2 os. dorosłe + dziecko/ czerwiec

data:
hotel: Smartline Village Resort & Waterpark 4,5 *

Grecja/Kreta

od 11007 zł/ 2 os. dorosłe + dziecko/ Czerwiec

data:
hotel: Sentido Blue Sea Beach *****

Grecja/Korfu

1480 zł/os.

data: 26.05-02.06.2018
hotel: Palotel Luxury ****

Turcja

2639 zł/os.

data: 31.05-07.06.2018
hotel: Samara *****

3 Stolice Bałtyckie: Wilno, Ryga, Tallin - -

   
10.10-15.10.2017 - 3 Stolice Bałtyckie: Wilno, Ryga, Tallin  - 10.10-15.10.2017 - 3 Stolice Bałtyckie: Wilno, Ryga, Tallin  - 10.10-15.10.2017 - 3 Stolice Bałtyckie: Wilno, Ryga, Tallin  - 10.10-15.10.2017 - 3 Stolice Bałtyckie: Wilno, Ryga, Tallin  -

Data: 10.10-15.10.2017

Miejsce: 3 Stolice Bałtyckie: Wilno, Ryga, Tallin

Hotel:

Cena: 899 zł/os.

Opis:
Zakwaterowanie
Hotele *** - Wilno (1), Ryga (1), Tallin (1). Pokoje wyposażone są w łazienkę, telewizję oraz dostęp do Internetu Wi-Fi.
Przykładowe zakwaterowanie, które może różnić się w poszczególnych terminach - ABC Hotel, Olevi Residents, Hotel Ecoland

Dostępne opcje wyżywienia
wyżywienie BB - 3 śniadania
wyżywienie HB - 3 śniadania + 3 obiadokolacje
 śniadania kontynentalne - pieczywo, dżem, masło, kawa, herbata obiadokolacje serwowane - danie główne, sałatka, deser lub owoc; napoje do obiadokolacji dodatkowo


Program ramowy
DZIEŃ 1 (wtorek) Wyjazd z Polski zgodnie z rozkładem jazdy autokarów. Przejazd przez Polskę. (Trasa do granicy ok. 160 km)

DZIEŃ 2 (środa) Przyjazd do Wilna (Litwa) w godzinach przedpołudniowych. Zwiedzanie miasta z przewodnikiem. Wilno swoją nazwę zawdzięcza rzece Wilence, zwanej dawniej Wilejką.    To miejsce atrakcyjne pod każdym względem – zachwyci i pozostanie na zawsze w pamięci. W programie zwiedzanie - Ostrej Bramy, cerkwi Św. Ducha, cerkwi Św. Trójcy, Placu Ratuszowego, Muzeum A. Mickiewicza, kościoła Św. Anny i Bernardynów, Katedry wileńskiej. Przejazd do hotelu. Zakwaterowanie. Posiłek dla osób korzystających z obiadokolacji. Nocleg.

DZIEŃ 3 (czwartek) Śniadanie. Przejazd do Rygi (Łotwa). Zwiedzanie miasta z przewodnikiem - Dom Bractwa Czarnogłowych, kościół św. Jakuba, kościół św. Piotra, Pomnik Wolności, zespół średniowiecznych kamieniczek, „Trzej Bracia”, Mała i Wielka Gilda Kupiecka, Pałac Prezydencki. Przejazd do hotelu. Zakwaterowanie. Posiłek dla osób korzystających z obiadokolacji. Nocleg. (Trasa ok. 300 km)

DZIEŃ 4 (piątek) Śniadanie. Przejazd do Tallina (Estonia). Zwiedzanie miasta z przewodnikiem. To najdalej wysunięta na północ stolica państw bałtyckich, położona nad Zatoką Fińską. Tallin zachował średniowieczny układ urbanistyczny, z zachowaną linią fortyfikacji miejskich - murów obronnych, baszt i bram. Spacerując po brukowanych uliczkach, w cieniu zamku Toompea, można spotkać Długiego Hermana, przejść Krótką lub Długą Nóżką czy Zajrzeć Do Kuchni. To tylko kilka przykładów miejsc, których nie wolno przegapić, a jest ich w Tallinie oczywiście jeszcze więcej... Średniowieczna forteca sąsiaduje z prawosławną Katedrą Aleksandra Newskiego, a z wieży gotyckiego ratusza Raekoda dostrzec można nowoczesny port. Niedaleko znajduje się również smukła wieża kościoła św. Olafa, będącego niegdyś najwyższą świątynią na świecie. Tallin żyje własnym tempem, a tradycja łączy się tutaj z nowoczesnością. W estońskiej stolicy bez trudu znaleźć można dobrą restaurację, klimatyczny pub, ale także spokojny, zielony skwerek i oryginalne ekspozycje muzealne. Mieszkańcy są uśmiechnięci i uprzejmi. Będąc w Tallinie koniecznie trzeba spróbować migdałów w cynamonie, które już od wielu są pysznym symbolem miasta. Przejazd do hotelu. Posiłek dla osób korzystających z obiadokolacji. Nocleg. (Trasa ok. 320 km)

DZIEŃ 5 (sobota) Śniadanie. Północna Estonia potrafi zaskoczyć nie tylko bogactwem architektury, ale przede wszystkim pięknem przyrody. Mało kto wie, że w tym niewielkim kraju znajduje się kilkadziesiąt różnej wielkości wodospadów! Najsłynniejszy z nich - Wodospad Jagala - uważany jest za jeden z najpiękniejszych pomników przyrody w tej części Europy. Spada on z półki skalnej o szerokości 60 m i wysokości 8 m, tworząc efektowne leje, w których kotłuje się woda. Rzeka Jagala, oprócz wodospadu, utworzyła tutaj piękny kanion - o ścianach dochodzących do wysokości 12-14 metrów. Zimą, kiedy wodospad zamarza, można zaobserwować niesamowicie efektowne formacje lodowe. To miejsce, nie bez przyczyny, nazywane jest czasem Estońską Niagarą. Nocny przejazd w kierunku Polski. (Trasa ok. 35 km do Wodospadu + ok. 720 km przejazd do Polski)

DZIEŃ 6 (niedziela) Przyjazd do Polski w godzinach przedpołudniowych (granica ok. godz. 01 - 00). Przejazd do poszczególnych miast.

Cena obejmuje
przejazd autokarem klasy PREMIUM (powiększona przestrzeń między siedzeniami, multimedialny system rozrywki, klimatyzacja, DVD, WC, barek)
zakwaterowanie - 3 noclegi w hotelach ***
wyżywienie wg wybranej opcji
ubezpieczenie Signal Iduna KL 10000 €, NNW 10000 zł, bagaż (utrata 500 zł)
opiekę pilota
realizację programu w oparciu o system TOUR GUIDE

Dopłaty opcjonalne
ubezpieczenie od chorób przewlekłych i nowotworowych KL 20000 euro, NNW 10000 zł, bagaż (utrata 500 zł) - 120 zł/os
ubezpieczenie od kosztów rezygnacji - 3,5% wartości rezerwacji
pakiet komfort lub pakiet prestige

Informacje dodatkowe
program jest programem ramowym – kolejność realizacji może ulec zmianie lub odwróceniu pilot nie oprowadza po obiektach muzealnych, centrach historycznych i innych obiektach turystycznych program obejmuje zwiedzanie obiektów z zewnątrz; zwiedzanie wewnątrz w indywidualnym zakresie w ramach czasu wolnego
* dokwaterowanie (Warunki Uczestnictwa §16, pkt. 11)
cena nie obejmuje dodatkowych posiłków, napoi oraz wydatków własnych
dokumenty - dowód osobisty lub paszport
zaleca się wyrobienie karty EKUZ

O firmie

   

Sprawdzone i niezawodne
Twoje Biuro Podróży

Ile to kosztuje?

   
  Nie martw się! Dzięki systemowi ratalnemu Żagiel nie odczujesz kosztów podróży.
   

 

Kontakt

   

telefon: 18 442 05 69
e-mail: biuro@alltours.pl
w i ę c e j  i n f o r m a c j i  » 

 
 

ALLTOURS - Biuro Podróży Nowy Sącz

ul. Prażmowskiego 11
33-300 Nowy Sącz
Strona główna | O firmie | Podróże z Niemiec | Bilety Lotnicze | Last Minute | Tanie hotele | Kontakt


 
 
  Opublikowane na niniejszej stronie internetowej ceny, materiały i informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.