Grecja/Kreta

od 9306 zł/ 2 os. dorosłe + dziecko/ Czerwiec

data:
hotel: Sunconnect Marina Beach ****

Grecja/Kreta

od 8523 zł/ 2 os. dorosłe + dziecko/ czerwiec

data:
hotel: Smartline Village Resort & Waterpark 4,5 *

Grecja/Kreta

od 11007 zł/ 2 os. dorosłe + dziecko/ Czerwiec

data:
hotel: Sentido Blue Sea Beach *****

Grecja/Korfu

1480 zł/os.

data: 26.05-02.06.2018
hotel: Palotel Luxury ****

Turcja

2639 zł/os.

data: 31.05-07.06.2018
hotel: Samara *****

Rejs Po Wyspach Makaronezji - -

   
18.03-25.03.2018 - Rejs Po Wyspach Makaronezji  - 18.03-25.03.2018 - Rejs Po Wyspach Makaronezji  - 18.03-25.03.2018 - Rejs Po Wyspach Makaronezji  - 18.03-25.03.2018 - Rejs Po Wyspach Makaronezji  -

Data: 18.03-25.03.2018

Miejsce: Rejs Po Wyspach Makaronezji

Hotel:

Cena: 3545 zł/os.

Opis:
Zakwaterowanie:
Do dyspozycji gości:
Hotele 3* - 7 noclegów
Hotele położone zazwyczaj nad morzem, część hoteli z basenem. Pokoje: 2 - osobowe (możliwość dostawki), wszystkie z łazienkami i wc oraz klimatyzacją.
Uwaga! Dla chętnych istnieje możliwość przedłużenia imprezy o 7 dni pobytu na Teneryfie w wybranym przez Państwa hotelu.
Wyżywienie:
według programu
Kategoria lokalna:
***

Program
Dzień 1
Zbiórka przy stanowisku odpraw Rainbow na 2 godz. przed wylotem samolotu. Aktualny rozkład lotów prosimy sprawdzać na: R.pl/rozklady. Po przylocie transfer do hotelu w północnej części Teneryfy, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

Dzień 2-3
Śniadania i obiadokolacje. Czas wolny na wypoczynek lub skorzystanie z wycieczek fakultatywnych po wyspie. Proponujemy między innymi: Park Narodowy El Teide i wioska Masca, w ramach której zwiedzimy park, który obejmuje ogromny krater wulkanu o średnicy 14 km. Na północy wznosi się wielki stożek Pico del Teide o wysokości 3718 m n.p.m. - najwyższy szczyt Hiszpanii i trzeci największy oraz czynny wulkan na świecie. Krajobraz parku tworząunikalne, różnokolorowe formacje skalne - bazaltowe, pumeksowe oraz zastygłe strumienie lawy spływające po stokach. Wszystko to tworzy niesamowity kontrast do palm i piasku, osiągalnych zaledwie 30 km dalej. Na zakończenie wycieczki wizyta w malowniczej, położonej wśród gór wiosce Masca. Dla tych, którzy chcieliby zobaczyć El Teide jeszcze bardziej z bliska proponujemy wjazd kolejką na 3555 m n.p.m. (za dodatkową opłatą).

Dzień 4
Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu, transfer do portu i przeprawa na wyspę La Palma (przeprawa trwa ok. 2,5 h). Statek przybija do portu Santa Cruz de La Palma. Transfer do hotelu, czas wolny na samodzielne zwiedzanie lub popołudniowy wypoczynek. Wieczorem obiadokolacja w hotelu, nocleg. Piąta co do wielkości wyspa w archipelagu Wysp Kanaryjskich nazywana jest La Isla Verde czyli Zielona Wyspa ze względu na niesamowicie bujną roślinność. La Palma jest w przeważającej części górzysta, najwyższy szczyt to Roque de Los Muchachos 2426 m. n.p.m. Największym miastem wyspy jest Los Llanos de Adriane, a stolicą Santa Cruz de la Palma. Przyroda wyspy jest bardzo urozmaicona, znajdziemy tu zarówno roślinność śródziemnomorską, lasy z drzewami laurowymi i sosną kanaryjską, ogromne wrzosy i paprocie jak i krajobraz powulkaniczny. Niezwykle ciekawa jest ogromna różnorodność form i kolorów zastygłej lawy wulkanicznej. Na terenie Parku Narodowego Caldera de Taburiente zobaczymy ogromny krater mający 12 km średnicy i 1800 m głębokości. Wyspę zamieszkuje ok. 90 tys. ludzi. Zapoznamy się z kulturą pierwotnych mieszkańców wyspy - Benahoares. Ciekawostką archeologiczną są jaskinie z nacięciami i wyrytymi znakami skalnymi, które na razie pozostają nieodgadnione.

Dzień 5
Po śniadaniu wycieczka po wyspie. Zobaczymy najatrakcyjniejsze miejsca La Palmy, między innymi kolonialną stolicę Santa Cruz zaliczaną do najładniejszych miast na Wyspach Kanaryjskich. Spacer po ślicznym Starym Mieście, pełnym zabytkowych rezydencji, kolorowych domów ze słynnymi drewnianymi balkonami. Podczas spaceru ujrzymy także replikę statku Krzysztofa Kolumba - Santa Maria. W dalszej części wycieczki zobaczymy wawrzynowe lasy Los Tilos (lista UNESCO), najwyższy szczyt Roque de los Muchachos, wulkany na południu wyspy oraz Park Narodowy Caldera de Taburiente. Po zwiedzaniu powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

Dzień 6
Śniadanie, dzień wypoczynkowy na La Palma. Czas wolny na relaks, plażowanie lub samodzielne eksplorowanie wyspy. Obiadokolacja, nocleg.

Dzień 7
Wcześnie rano (śniadanie w formie pakietów) transfer do portu i rejs na wyspę La Gomera. Całodzienne zwiedzanie wyspy. La Gomera to dziewicza, nieskażona przez masową turystykę wyspa. Zaskakujące formy górskie, wiecznie zielona, endemiczna roślinność i maleńkie wioski usytuowane u podnóży gór. Podczas objazdu wyspy zobaczymy między innymi jeden z najładniejszych parków narodowych na wyspach - Garajonay (lista UNESCO). Osobliwością parku są niepowtarzalne lasy wawrzynowo-laurowe i olbrzymie paprocie. Kilkunastometrowe wrzośce i potężne drzewa laurowe nadają specyficzny nastrój tego miejsca. Wizyta w stolicy wyspy San Sebastian, która nieodłącznie kojarzy się z wielkimi wyprawami Krzysztofa Kolumba. Miejsce to było przystankiem Kolumba przed wyprawą do Ameryki. Zobaczymy niewielkie muzeum oraz studnię na patio Casa de La Aguada, z której według legendy Kolumb nabrał wody by potem ochrzcić Amerykę. Podczas wycieczki przerwa na lunch (dodatkowo płatny ok. 12 EUR). Po południu rejs powrotny na Teneryfę, zakwaterowanie w hotelu, nocleg.

Dzień 8
Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu i transfer:
- dla Klientów powracających do kraju - na lotnisko,
- dla Klientów, którzy wybrali pobyt na Teneryfie - do hotelu.

Uwagi do programu
Kolejność realizacji punktów programu może ulec zmianie lub odwróceniu.

Świadczenia
Cena podstawowa obejmuje: przelot na Teneryfę, opłaty lotniskowe, opłaty portowe, transfery wg programu, 7 rozpoczętych dób hotelowych, wyżywienie zgodnie z ofertą, program turystyczny j. w, opiekę polskiego pilota podczas wycieczki, asystę przedstawiciela Rainbow Tours na lotniskach lokalnych oraz ubezpieczenie TU Europa (NNW, KL, CP, Assistance i bagaż).
Cena podstawowa nie obejmuje: biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, lokalnych przewodników, dodatkowych posiłków oraz innych wydatków osobistych. Orientacyjny koszt biletów wstępu, przewodników - ok. 120 EUR.

O firmie

   

Sprawdzone i niezawodne
Twoje Biuro Podróży

Ile to kosztuje?

   
  Nie martw się! Dzięki systemowi ratalnemu Żagiel nie odczujesz kosztów podróży.
   

 

Kontakt

   

telefon: 18 442 05 69
e-mail: biuro@alltours.pl
w i ę c e j  i n f o r m a c j i  » 

 
 

ALLTOURS - Biuro Podróży Nowy Sącz

ul. Prażmowskiego 11
33-300 Nowy Sącz
Strona główna | O firmie | Podróże z Niemiec | Bilety Lotnicze | Last Minute | Tanie hotele | Kontakt


 
 
  Opublikowane na niniejszej stronie internetowej ceny, materiały i informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.