Grecja/Kreta

od 9306 zł/ 2 os. dorosłe + dziecko/ Czerwiec

data:
hotel: Sunconnect Marina Beach ****

Grecja/Kreta

od 8523 zł/ 2 os. dorosłe + dziecko/ czerwiec

data:
hotel: Smartline Village Resort & Waterpark 4,5 *

Grecja/Kreta

od 11007 zł/ 2 os. dorosłe + dziecko/ Czerwiec

data:
hotel: Sentido Blue Sea Beach *****

Grecja/Korfu

1480 zł/os.

data: 26.05-02.06.2018
hotel: Palotel Luxury ****

Turcja

2639 zł/os.

data: 31.05-07.06.2018
hotel: Samara *****

Sylwester W Rzymie - Comfort - -

   
28.12.2017-03.01.2018 - Sylwester W Rzymie - Comfort  - 28.12.2017-03.01.2018 - Sylwester W Rzymie - Comfort  - 28.12.2017-03.01.2018 - Sylwester W Rzymie - Comfort  -

Data: 28.12.2017-03.01.2018

Miejsce: Sylwester W Rzymie - Comfort

Hotel:

Cena: 1458 zł/os.

Opis:
Położenie:
Hotele *** - stylowe, położone w okolicach miast (40-60 km do centrum), w miastach satelickich, na trasach pomiędzy zwiedzanymi miastami. 5 rozpoczętych dób hotelowych: nocleg tranzytowy na terenie Włoch/Udine (2), okolice Rzymu/Fiano Romano (3).
Do dyspozycji gości:
recepcja, restauracja, bar. Hotel akceptuje karty kredytowe.
Pokoje:
2-osobowe (możliwość dostawki) z łazienkami. Ponadto telefon, TV Sat., minibar (konsumpcja płatna dodatkowo) i sejf.
Wyżywienie:
śniadania kontynentalne (pieczywo, masło, dżem, kawa, mleko) oraz za dopłatą obiadokolacje (możliwe w pobliskiej włoskiej restauracji), napoje do obiadokolacji płatne dodatkowo.
Kategoria lokalna:
***


Program
Dzień 1 - 29.12.
Wyjazd z Polski według rozkładu jazdy. Przejazd przez Czechy i Austrię, po drodze planowane są krótkie postoje. Późnym wieczorem zakwaterowanie i nocleg w hotelu w okolicach Udine (w tym dniu nie ma obiadokolacji w hotelu). (Trasa ok. 950 km).

Dzień 2 - 30.12.
Śniadanie, przejazd do Wenecji na parking Punta Stabioni lub Tronchetto, następnie rejs barką turystyczną na Plac św. Marka. W dalszej części programu spacer po centrum miasta: Bazylika św. Marka, wieża Campanile - najwyższa budowla w mieście, skąd można podziwiać uroki całej Wenecji, a także Most Westchnień, Wieża Zegarowa i Dzielnica Rialto ze słynnym mostem na Kanale Grande. Po południu przejazd do hotelu w ok. Rzymu. Zakwaterowanie i nocleg. (Trasa ok. 640 km).

Dzień 3 - 31.12.
Po wczesnym śniadaniu przejazd do Rzymu. Zwiedzanie rozpoczniemy od Schodów Hiszpańskich ze słynną fontanną Barcaccia, w dalszej części zwiedzania: Plac Navona oraz Zamek Anioła. Zwiedzanie zakończymy w Watykanie wizytą w Bazylice św. Piotra. Czas wolny na zakupy, następnie powrót do hotelu, przygotowanie do Sylwestra. (Trasa ok. 320 km). Około 20:00 wyjazd do centrum Rzymu na kolację sylwestrową w restauracji (za dopłatą) lub powitanie Nowego Roku na ulicach "wiecznego miasta" (przejazd autobusem w cenie pakietu, powrót autokarem do hotelu ok. 3:00 w nocy).

Dzień 4 - 01.01.
Po śniadaniu dla chętnych przejazd na nabożeństwo noworoczne w Watykanie zakończone błogosławieństwem Urbi et Orbi. Następnie spacer po Rzymie w programie: Plac Navona, Panteon, Schody Hiszpańskie, Plac Wenecki, Kapitol. Spacer zakończymy przy Koloseum i Forum Romanum (podziwiane z zewnątrz). Wieczorem powrót do hotelu na nocleg. (Trasa ok. 220 km).

Dzień 5 - 02.01.
Po śniadaniu wykwaterowanie i przejazd do Padwy. Spacer po mieście, podczas którego odwiedzimy słynny uniwersytet oraz Bazylikę św. Antoniego. W godzinach wieczornych przyjazd do hotelu w okolicy Udine. Zakwaterowanie i nocleg (w tym dniu nie ma obiadokolacji w hotelu). (Trasa ok. 450 km).

Dzień 6 - 03.01.
Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu. Przyjazd do Polski w godzinach wieczornych (Woszczyce ok. 19:00). (Trasa ok. 840 km).


Uwagi do programu
Kolejność realizacji punktów programu może ulec zmianie lub odwróceniu. Pilot nie oprowadza po obiektach muzealnych, centrach historycznych i innych obiektach turystycznych. Z uwagi na przepisy dotyczące ruchu turystycznego w Rzymie przy zwiedzaniu konieczne będzie korzystanie ze środków komunikacji miejskiej. Taksy klimatyczne płatne na miejscu, bezpośrednio w hotelach

Świadczenia
Świadczenia Cena podstawowa obejmuje: przejazd komfortowym autokarem (WC, bar, klimatyzacja, video), zakwaterowanie w hotelu ***, 5 rozpoczętych dób hotelowych, 5 śniadań kontynentalnych, za dopłatą obiadokolacje (2), program turystyczny j. w., opiekę polskiego pilota oraz ubezpieczenie TU Europa SA (NNW, KL, CP, Assistance i bagaż).
Cena podstawowa nie obejmuje: biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, przejazdów komunikacją miejską (w tym rejsu barką turystyczną i gondolami w Wenecji oraz metra w Rzymie), lokalnych przewodników, kosztów rezerwacji biletów do zwiedzanych obiektów, obsługi grupy w systemie TGS, podatków turystycznych na terenie Włoch. Orientacyjny koszt uczestnictwa w programie ok. 155 EUR płatne obowiązkowo pilotowi jako pakiet. Nie obejmuje podatków turystycznych - łącznie dodatkowo ok. 6 EUR (płatne bezpośrednio w hotelu), dodatkowych posiłków i napoi, innych wydatków osobistych oraz kolacji sylwestrowej.
Uwaga! Powyższe ceny oraz wysokość opłat za pakiet uczestnictwa w programie podane zostały na dzień 17.07.2017 r. i mogą ulec zmianie.
Kolacja sylwestrowa Zorganizowana w tradycyjnej włoskiej restauracji. Menu: aperitif, zimne i ciepłe przekąski, 2 dania główne, deser (ciasto lub owoce). Butelka wody mineralnej i 0,5 litra wina na osobę. O północy lampka wina musującego. Po północy ciepła przekąska. Pozostałe napoje płatne dodatkowo.
Inne
Obsługa grupy w systemie TOUR GUIDE. Jest to bezprzewodowy system oprowadzania grup, umożliwiający Klientowi wygodny sposób zwiedzania.

O firmie

   

Sprawdzone i niezawodne
Twoje Biuro Podróży

Ile to kosztuje?

   
  Nie martw się! Dzięki systemowi ratalnemu Żagiel nie odczujesz kosztów podróży.
   

 

Kontakt

   

telefon: 18 442 05 69
e-mail: biuro@alltours.pl
w i ę c e j  i n f o r m a c j i  » 

 
 

ALLTOURS - Biuro Podróży Nowy Sącz

ul. Prażmowskiego 11
33-300 Nowy Sącz
Strona główna | O firmie | Podróże z Niemiec | Bilety Lotnicze | Last Minute | Tanie hotele | Kontakt


 
 
  Opublikowane na niniejszej stronie internetowej ceny, materiały i informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.