Grecja/Kreta

od 9306 zł/ 2 os. dorosłe + dziecko/ Czerwiec

data:
hotel: Sunconnect Marina Beach ****

Grecja/Kreta

od 8523 zł/ 2 os. dorosłe + dziecko/ czerwiec

data:
hotel: Smartline Village Resort & Waterpark 4,5 *

Grecja/Kreta

od 11007 zł/ 2 os. dorosłe + dziecko/ Czerwiec

data:
hotel: Sentido Blue Sea Beach *****

Grecja/Korfu

1480 zł/os.

data: 26.05-02.06.2018
hotel: Palotel Luxury ****

Turcja

2639 zł/os.

data: 31.05-07.06.2018
hotel: Samara *****

Sylwester w Amsterdamie - -

   
29.12.2017-03.01.2018 - Sylwester w Amsterdamie - 29.12.2017-03.01.2018 - Sylwester w Amsterdamie - 29.12.2017-03.01.2018 - Sylwester w Amsterdamie - 29.12.2017-03.01.2018 - Sylwester w Amsterdamie -

Data: 29.12.2017-03.01.2018

Miejsce: Sylwester w Amsterdamie

Hotel:

Cena: 1631 zł/os.

Opis:
Położenie:
Hotele *** klasy turystycznej - położone w okolicach miast.
Do dyspozycji gości:
Recepcja, restauracja oraz bar.
Pokoje:
Wszystkie 2 - osobowe z łazienkami i WC oraz TV.
Wyżywienie:
Śniadania kontynentalne.
Kategoria lokalna:
***

Program
Dzień 1 - 29.12.
Wyjazd z Polski wg rozkładu jazdy. Przyjazd do Berlina, zakwaterowanie i nocleg w hotelu.

Dzień 2 - 30.12.
Śniadanie i wykwaterowanie z hotelu. Przejazd do centrum Berlina, spotkanie z lokalnym przewodnikiem. Podczas trzygodzinnego zwiedzania miasta zobaczymy Czerwony ratusz położony przy największym placu Berlina - Placu Alexandra, przejedziemy reprezentacyjnymi ulicami Kurfurstendamm oraz Unter den Linden. Zobaczymy Reichstag oraz Bramę Brandenburską a także nowoczesne centrum - Plac Poczdamski. Ok. południa przejazd do Holandii. Późne zakwaterowanie i nocleg w hotelu w okolicach Amsterdamu.

Dzień 3 - 31.12.
Po śniadaniu wizyta na farmie serowarskiej (możliwość zakupu serów i chodaków holenderskich). Następnie przejazd do najstarszej i najbardziej znanej szlifierni diamentów w Amsterdamie z bogatą kolekcją biżuterii, zegarków i oczywiście możliwością zakupów. Kolejnym punktem programu będzie rejs statkiem po kanałach Amsterdamu (rejsy są odwoływane w przypadku silnych mrozów lub niesprzyjających warunków pogodowych). Dla chętnych dodatkowo płatny lunch w restauracji. Odwiedziny w muzeum figur woskowych Madame Tussauds. Powrót do hotelu na krótki odpoczynek. Przejazd do centrum Amsterdamu na przywitanie Nowego Roku na ulicach miasta. Powrót do hotelu na nocleg ok. godz. 01.30.

Dzień 4 - 01.01.
Po późnym śniadaniu wykwaterowanie z hotelu (ok. godz. 11). Przejazd do Rotterdamu. Wjazd na Euromast i podziwianie z wysokości 185 m. panoramy tego nowoczesnego miasta oraz największego na świecie portu. Przejazd do Brukseli, po drodze krótka wizyta w centrum politycznym Holandii - Hadze. Dla chętnych lunch nad Morzem Północnym (dodatkowo płatny). Zakwaterowanie i nocleg w hotelu w okolicy Brukseli.

Dzień 5 - 02.01.
Śniadanie, późne wykwaterowanie z hotelu (ok. godz. 11). Przejazd do centrum Brukseli- stolicy zjednoczonej Europy , miasta słynącego z najlepszej czekolady oraz znakomitego piwa. Podczas zwiedzania zobaczymy Pałac Królewski , Łuk Triumfalny, Atomium. Przejedziemy prze dzielnicę europejską oglądając budynki : Parlamentu Europejskiego, Komisji Europejskiej oraz Rady Europy. Udamy się na spacer po zabytkowej części miasta z jednym z najpiękniejszych placów Europy - Grande Place z XVII w. kamienicami oraz XV w. ratuszem. Zobaczymy symbol Brukseli czyli Manneken Pis będzie czas na wizytę w sklepach z czekoladą oraz belgijskim piwem. Dla chętnych dodatkowo płatna obiadokolacja. Wieczorem - wyjazd do Polski, nocny przejazd.

Dzień 6 - 03.01.
Powrót do Polski w godzinach porannych (Torzym ok. 09:00).

Uwagi do programu
Uwagi do programu
- Kolejność realizacji punktów programu może ulec zmianie lub odwróceniu.
- Pilot nie oprowadza po obiektach muzealnych.
- Zamieszczone w ofercie opisy wycieczek fakultatywnych są podane wyłącznie informacyjnie i nie stanowią oferty handlowej. Nie gwarantujemy, że będą one wszystkie realizowane.
Pełny wykaz dostępnych atrakcji fakultatywnych wraz z ich aktualnymi cenami jest dostępny u naszych pilotów/rezydentów.

Świadczenia
Cena obejmuje: przejazd komfortowym autokarem (klimatyzacja, video, bar i WC), zakwaterowanie w hotelach j. w. (4 rozpoczęte doby hotelowe), 4 śniadania, program turystyczny j. w., opieka pilota, ubezpieczenie Europa SA (NNW, KL, CP, Assistance i bagaż).
Cena podstawowa nie obejmuje: biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, usług przewodników lokalnych, systemu Tour Guide (jest to bezprzewodowy system oprowadzania grup, umożliwiający Klientowi wygodny sposób zwiedzania) przejazdów komunikacją miejską oraz dodatkowych posiłków. Orientacyjny koszt uczestnictwa w programie ok. 110 EUR (płatne obligatoryjnie na miejscu). Orientacyjny koszt 1 obiadokolacji: ok.18 EUR (fakultatywnie), podatek miejski (płatny w hotelach- ok.9 Euro )

O firmie

   

Sprawdzone i niezawodne
Twoje Biuro Podróży

Ile to kosztuje?

   
  Nie martw się! Dzięki systemowi ratalnemu Żagiel nie odczujesz kosztów podróży.
   

 

Kontakt

   

telefon: 18 442 05 69
e-mail: biuro@alltours.pl
w i ę c e j  i n f o r m a c j i  » 

 
 

ALLTOURS - Biuro Podróży Nowy Sącz

ul. Prażmowskiego 11
33-300 Nowy Sącz
Strona główna | O firmie | Podróże z Niemiec | Bilety Lotnicze | Last Minute | Tanie hotele | Kontakt


 
 
  Opublikowane na niniejszej stronie internetowej ceny, materiały i informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.