Grecja/Kreta

od 9306 zł/ 2 os. dorosłe + dziecko/ Czerwiec

data:
hotel: Sunconnect Marina Beach ****

Grecja/Kreta

od 8523 zł/ 2 os. dorosłe + dziecko/ czerwiec

data:
hotel: Smartline Village Resort & Waterpark 4,5 *

Grecja/Kreta

od 11007 zł/ 2 os. dorosłe + dziecko/ Czerwiec

data:
hotel: Sentido Blue Sea Beach *****

Grecja/Korfu

1480 zł/os.

data: 26.05-02.06.2018
hotel: Palotel Luxury ****

Turcja

2639 zł/os.

data: 31.05-07.06.2018
hotel: Samara *****

Sylwester w Barcelonie - -

   
29.122017-01.01.2018 - Sylwester w Barcelonie - 29.122017-01.01.2018 - Sylwester w Barcelonie - 29.122017-01.01.2018 - Sylwester w Barcelonie - 29.122017-01.01.2018 - Sylwester w Barcelonie -

Data: 29.122017-01.01.2018

Miejsce: Sylwester w Barcelonie

Hotel:

Cena: 2462 zł/os.

Opis:
Położenie:
Rafael Badalona ***/**** (Badalona / k .Barcelony) lub podobny - nowoczesny hotel usytuowany w niewielkiej odległości od dzielnicy handlowej Calle del Mar oraz Starego Miasta. W okolicy hotelu znajduje się muzeum miejskie, w którym można odkryć pozostałości kultury rzymskiej po starożytnej osadzie Baetulo. Dogodna sieć kolei podmiejskich umożliwia częste połączenie z centrum Barcelony. Uwaga! Istnieje możliwość zmiany hotelu na inny ***/**** położony poza Barceloną.
Do dyspozycji gości:
Recepcja, lobby, restauracja, bar i kafeteria, płatne centrum fitness, przechowalnia bagażu.
Pokoje:
142 wygodnie urządzone pokoje 2 - os. (możliwość dostawki). W każdym łazienka (suszarka do włosów), klimatyzacja, TV-sat, mini bar (dodatkowo płatny), telefon.
Wyżywienie:
Śniadania w formie bufetu.
Kategoria lokalna:
****
Strona www:
http://www.rafaelhoteles.com/en/rafaelhoteles-badalona/


Program
Dzień 1 - 29.12.
Zbiórka w Warszawie, na lotnisku Chopina, stanowisko odpraw Rainbow (w strefie "Biura Podróży", w łączniku pomiędzy strefą B a C lotniska) na 2 godz. przed wylotem samolotu. Wylot do Barcelony. Aktualne rozkłady prosimy sprawdzać na stronie: http://r.pl/rozklady. Po przylocie transfer do hotelu, zakwaterowanie. Po krótkim odpoczynku (dla chętnych, jeśli czas na to pozwoli - w zależności od godzin przelotów), wyjazd komunikacją miejską do centrum Barcelony - spacer po mieście skąpanym w świątecznej iluminacji.

Dzień 2 - 30.12.
Po śniadaniu wycieczka do Girony, stolicy prowincji o tej samej nazwie. Zwiedzanie największej na świecie jednonawowej katedry gotyckiej oraz wspaniałej średniowiecznej dzielnicy żydowskiej. Następnie przejazd do pobliskiego Figueras, gdzie znajduje się jedyne w swoim rodzaju Muzeum - Teatr - hiszpańskiego surrealisty Salvadore Dali, z największą na świecie kolekcją jego prac. Wieczorem powrót do hotelu.

Dzień 3 - 31.01.
Po późnym śniadaniu zapraszamy na całodniową wycieczkę po Barcelonie, stolicy Katalonii. Pomimo, że Barcelona ma swoją starówkę Ciutat Vella, to sławę miastu przyniosły niespełna stuletnie prace Antonia Gaudiego. Zobaczymy nigdy nieukończoną katedrę Sagrada Familia (w której pochowano Gaudiego) i Casa Mila - słynny dom z falującą fasadą. Zobaczymy także park Montjuic z wioską olimpijską, katedrę św. Eulalii i gotyckie stare miasto (wszystkie obiekty oglądane z zewnątrz). Przespacerujemy się najpiękniejszą ulicą Barcelony - deptakiem Las Ramblas. Powrót do hotelu (przejazdy komunikacją miejską).Następnie kolacja sylwestrowa w restauracji w pobliżu centrum Barcelony dla tych, którzy dopłacili do tego świadczenia (powrót do hotelu we własnym zakresie). Klientom, którzy nie wykupili kolacji sylwestrowej sugerujemy świętowanie nadejścia Nowego Roku na Plaza de Espana lub Plaza de Catalunya lub w jednym z barcelońskich pubów (przejazdy we własnym zakresie).

Dzień 4 - 01.01.
Po śniadaniu wykwaterowanie i czas wolny. Transfer na lotnisko w Barcelonie lub (w zależności od rozkładu lotów) możliwość samodzielnego zwiedzania miasta. Wylot z Barcelony i przylot do Warszawy.

Uwagi do programu
- Kolejność realizacji punktów programu może ulec zmianie lub odwróceniu.
- Pilot nie oprowadza po obiektach muzealnych.
- Zamieszczone w ofercie opisy wycieczek fakultatywnych są podane wyłącznie informacyjnie i nie stanowią oferty handlowej. Nie gwarantujemy, że będą one wszystkie realizowane. Pełny wykaz dostępnych atrakcji fakultatywnych wraz z ich aktualnymi cenami jest dostępny u naszych pilotów/rezydentów.

Świadczenia
Cena obejmuje: przelot do Barcelony, opłaty lotniskowe, zakwaterowanie (3 rozpoczęte doby hotelowe ), śniadania (3), transfery hotel - lotnisko - hotel, program turystyczny j.w, opiekę pilota oraz ubezpieczenie TU Europa (NW, KL, CP, Assistance oraz bagaż).
Cena podstawowa nie obejmuje: biletów wstępu do zwiedzanych atrakcji, usługi lokalnych przewodników, napiwków dla obsługi (razem ok. 110 EUR, płatne obligatoryjnie na miejscu) dodatkowych posiłków, napoi do posiłków, kolacji sylwestrowej (za dopłatą), przejazdów komunikacja miejską, podatku lokalnego ok 5 EUR za pobyt (płatne obligatoryjnie na mscu w hotelu) oraz pozostałych nie ujętych powyżej kosztów. KOLACJA SYLWESTROWA (za dodatkową dopłatą)
Zorganizowana w restauracji w pobliżu centrum miasta: przekąski, dania ciepłe, sałatki, deser. Kawa, herbata, woda i lampka wina musującego na osobę o północy. Pozostałe napoje dodatkowo płatne. Muzyka elektroniczna, niewielki parkiet do tańca. Dokładny program kolacji sylwestrowej podany zostanie w październiku 2017 w osobnym komunikacie, który dostępny będzie w biurach agencyjnych i własnych Rainbow Tours oraz na stronie internetowej: www R.pl.

O firmie

   

Sprawdzone i niezawodne
Twoje Biuro Podróży

Ile to kosztuje?

   
  Nie martw się! Dzięki systemowi ratalnemu Żagiel nie odczujesz kosztów podróży.
   

 

Kontakt

   

telefon: 18 442 05 69
e-mail: biuro@alltours.pl
w i ę c e j  i n f o r m a c j i  » 

 
 

ALLTOURS - Biuro Podróży Nowy Sącz

ul. Prażmowskiego 11
33-300 Nowy Sącz
Strona główna | O firmie | Podróże z Niemiec | Bilety Lotnicze | Last Minute | Tanie hotele | Kontakt


 
 
  Opublikowane na niniejszej stronie internetowej ceny, materiały i informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.