Grecja/Kreta

od 9306 zł/ 2 os. dorosłe + dziecko/ Czerwiec

data:
hotel: Sunconnect Marina Beach ****

Grecja/Kreta

od 8523 zł/ 2 os. dorosłe + dziecko/ czerwiec

data:
hotel: Smartline Village Resort & Waterpark 4,5 *

Grecja/Kreta

od 11007 zł/ 2 os. dorosłe + dziecko/ Czerwiec

data:
hotel: Sentido Blue Sea Beach *****

Grecja/Korfu

1480 zł/os.

data: 26.05-02.06.2018
hotel: Palotel Luxury ****

Turcja

2639 zł/os.

data: 31.05-07.06.2018
hotel: Samara *****

Czas na Andaluzję - -

   
21.05-29.05.2018 - Czas na Andaluzję - 21.05-29.05.2018 - Czas na Andaluzję - 21.05-29.05.2018 - Czas na Andaluzję - 21.05-29.05.2018 - Czas na Andaluzję -

Data: 21.05-29.05.2018

Miejsce: Czas na Andaluzję

Hotel:

Cena: 3332 zł/os.

Opis:
Zakwaterowanie:
Hotele **** (kategorial lokalna) hiszpańskiej sieci Playa: na Costa del Sol i Costa Tropical (jeden z wymienionych): Marbella Playa, Playabonita, Almunecar Playa, Playacalida, na Costa Almeria (jeden z wymienionych): Playadulce, Playasol, Playacapricho, Playalinda. Pokoje dla max3 osób przy czym w pokoju znajdują się maksymalnie 2 łóżka małżeńskie i nie będzie możliwości wstawienia dodatkowych łóżek. W hotelu, restauracja, bar, basen. Wyżywienie: śniadania w formie bufetu. Istnieje możliwość dopłaty do obiadokolacji. Szczegółowy opis hoteli w sekcjach: Costa del Sol - pobyty i Costa Almeria - pobyty.
Wyżywienie:
Śniadania w formie bogatego bufetu. Istnieje możliwość dopłaty do obiadokolacji.


Program
Dzień 1
Zbiórka przy stanowiskach odpraw Rainbow na 2 godz. przed wylotem samolotu na poszczególnych lotniskach. Aktualne rozkłady prosimy sprawdzać na R.pl/rozklady. Transfer do hotelu na wybrzeżu Costa del Sol lub Costa Tropical.

Dzień 2
Po wczesnym śniadaniu przejazd do Sewilli. Zwiedzanie miasta zaczniemy od panoramicznej wizyty autokarem po portowej dzielnicy El Arenal słynnej z Plaza de Toros de la Maestranza (czyli najwspanialszej w Hiszpanii areny do walki z bykami), promenady Cristobal Colon, Torre del Oro (12-bocznej arabskiej wieży). Zobaczymy również tereny Parku Marii Luizy z przepięknym Plaza de Espana będącym wizytówką miasta. Następnie spacer najstarszą dzielnicą Santa Cruz - ogromna gotycka katedra i mauretańska dzwonnica La Giralda. Dla chętnych rejs statkiem po rzece Guadalakiwir (cena ok. 16 EUR). Nocleg na wybrzeżu Costa del Sol lub na Costa Tropical.

Dzień 3
Po śniadaniu wyjazd na Gibraltar - półwysep o długości zaledwie 6 km, który jest malutką enklawą brytyjską na Płw. Iberyjskim. W programie przejazd minibusami na Punta Europa ze wspaniałym widokiem na Afrykę, a następnie wjazd na Skałę Gibraltarską, jedyne miejsce w Europie gdzie na wolności żyją małpy, wejście do Jaskini Świętego Michała i następnie zjazd do miasta. Jeśli wystarczy czasu proponujemy zakupy na Main Street (Gibraltar to strefa handlu wolnocłowego). Po Gibraltarze podróżuje się minibusami lub taksówkami z anglojęzycznymi kierowcami-przewodnikami. Cała grupa spotyka się przy danej atrakcji turystycznej, gdzie na czas jej zwiedzania opiekę przejmuje polskojęzyczny pilot wycieczki. Kolejnym punktem programu będzie Ronda - miasto zawieszone na dwóch wzniesieniach przedzielonych imponującą przepaścią - Tajo. W czasie spaceru zobaczymy Kolegiatę Najświętszej Marii Panny, starówkę, dom Juana de Bosco, oraz XVI-wieczny most Puente Nuevo łączący dwie części miasta. Nocleg na wybrzeżu Costa del Sol lub na Costa Tropical.

Dzień 4
Śniadanie. Dzień na samodzielne eksplorowanie wybrzeża, kąpiele słoneczne i morskie. Nocleg na wybrzeżu Costa del Sol lub na Costa Tropical.
Chętnym i za dodatkowa opłatą proponujemy wycieczki lokalne:
•El Caminito del Rey (Ścieżka Króla) - do niedawna uznawana była za najniebezpieczniejszą górską ścieżkę na świecie. Znajdujący się niedaleko Malagi szlak został odnowiony i udostępniony dla turystów. El Caminito del Rey poprowadzono na wysokości ok. 100 m, wzdłuż wapiennych ścian, w których rzeka Guadalhorce wyżłobiła potężny kanion. Klify wznoszą się w najwyższym miejscu nawet na 700 metrów. Wycieczka półdniowa, cena za osobę ok. 55 Eur
•Kordoba - miasto gdzie łączą się tradycje sefardyjskich Żydów, Muzułmanów i Chrześcijan, wspaniała stolica Kalifatu w X wieku. W programie - Mezquita (dawny meczet, obecnie imponująca katedra), spacer po dawnej dzielnicy żydowskiej tzw. juderia oraz wizytę w jedynej w Andaluzji synagodze, a także zabytkowa dzielnica Axerquia z jej głównym placem de la Corredera. Wycieczka całodniowa, cena ok. 75 Eur/os.

Dzień 5
Po wczesnym śniadaniu przejazd do Malagi, spacer po mieście zamek Gibralfaro, starówka z przepiękną katedrą oraz dom-muzeum znanego artysty pochodzącego właśnie z Malagi - Pablo Picasso. Następnie krótka przerwa w jednej z kafejek miasta - zapraszamy na poranne churros i kawę. Przejazd do Granady i zwiedzanie miasta. Proponujemy spacer po krętych uliczkach centrum miasta - Alcaiceria (arabski bazar) i gotycka katedra z kaplicą królewską. Następnie zobaczycie Państwo ostatni bastion Maurów - Alhambrę, arcydzieło architektury charakteryzujące się wspaniałą kompozycją przestrzeni, wody, światła i dekoracji. Zapraszamy również na spacer po urokliwej dzielnicy Albaicin, z której zobaczymy piękną panoramę Alhambry na tle gór Sierra Nevada. Nocleg na wybrzeżu Almerii lub na Costa Tropical.

Dzień 6
Po śniadaniu wycieczka w góry Sierra Nevada - do Alpujarry, krainy źródeł mineralnych, oliwy z oliwek i szynki jamon serrano. Wycieczkę zaczynamy od degustacji oliwy oraz wizyty w muzeum oliwy. Następnie przejazd przez Lanjaron, którego wizytówką są rozsiane po uliczkach i placach niewielkie fontanny z pitną wodą źródlaną. W drodze do Travelez krótki postój na jednym z punktów widokowych, skąd roztacza się panorama Sierra Nevada, a następnie przystanek przy ujęciu wód gazowanych we Fuente Agira. Travelez to najwyżej położone miasteczko w Hiszpanii - tam wizyta w suszarni szynek, gdzie poznamy proces produkcji tego specjału, skosztujemy wina oraz najlepszej szynki pata negra. Ostatnim punktem programu będzie urokliwa Pampaneira z XVI kościołem wybudowanym w stylu mudejar. Nocleg na wybrzeżu Almerii lub na Costa Tropical.

Dzień 7
Śniadanie. Dzień na samodzielne zwiedzanie wybrzeża, kąpiele słoneczne i morskie. Dla chętnych i za dodatkową opłatą wycieczka do Parku Naturalnego Cabo da Gata - Nijar (cena ok. 40 eur/os), jest to najdłuższy pas wybrzeża Andaluzji będący pod ochroną, znany z licznych wulkanicznych formacji skalnych oraz pustynnego klimatu. Liczne zatoki i dzikie plaże, a także białe miasteczka to również wizytówki parku. Nocleg na wybrzeżu Almerii lub na Costa Tropical.

Dzień 8
Po śniadaniu wykwaterowanie.
- Klienci powracający do Polski - wykwaterowanie, czas wolny, transfer na lotnisko w Almerii lub Maladze. W przypadku porannego wylotu do Polski nie ma śniadania.
- Klienci pozostający na pobycie na CostaAlmeria - po śniadaniu wykwaterowanie, czas wolny. Po południu transfer do wybranego hotelu.
Uwagi do programu
Kolejność zwiedzania może ulec zmianie.
Pilot nie oprowadza po zwiedzanych obiektach.

Świadczenia
Cena podstawowa obejmuje: przelot samolotem czarterowym, opłaty lotniskowe, transfery klimatyzowanym autokarem podczas objazdu, noclegi w hotelach jw. (7 rozpoczętych dób hotelowych lub za dopłatą 14), śniadania, program turystyczny j.w., opiekę polskiego pilota (podczas pobytu na Costa del Sol opieka rezydenta) oraz ubezpieczenie TU Europa (NNW, KL, CP, Assistance i bagaż).
Cena podstawowa nie obejmuje: pozostałych posiłków,biletów wstępu, opłat za miejscowych przewodników, systemu Tour Guide,pozostałych posiłków,wydatków osobistych. Orientacyjny koszt biletów wstępu, usług przewodników lokalnych, systemu Tour Guide - ok.150 EUR. W tej kwocie nie są zawarte wycieczki lokalne (ceny podane są w programie imprezy). Inne
Obsługa grupy w systemie TOUR GUIDE.
Jest to bezprzewodowy system oprowadzania grup, umożliwiający Klientowi wygodny sposób zwiedzania. Przeczytaj więcej o tour guide.

O firmie

   

Sprawdzone i niezawodne
Twoje Biuro Podróży

Ile to kosztuje?

   
  Nie martw się! Dzięki systemowi ratalnemu Żagiel nie odczujesz kosztów podróży.
   

 

Kontakt

   

telefon: 18 442 05 69
e-mail: biuro@alltours.pl
w i ę c e j  i n f o r m a c j i  » 

 
 

ALLTOURS - Biuro Podróży Nowy Sącz

ul. Prażmowskiego 11
33-300 Nowy Sącz
Strona główna | O firmie | Podróże z Niemiec | Bilety Lotnicze | Last Minute | Tanie hotele | Kontakt


 
 
  Opublikowane na niniejszej stronie internetowej ceny, materiały i informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.