Grecja/Kreta

od 9306 zł/ 2 os. dorosłe + dziecko/ Czerwiec

data:
hotel: Sunconnect Marina Beach ****

Grecja/Kreta

od 8523 zł/ 2 os. dorosłe + dziecko/ czerwiec

data:
hotel: Smartline Village Resort & Waterpark 4,5 *

Grecja/Kreta

od 11007 zł/ 2 os. dorosłe + dziecko/ Czerwiec

data:
hotel: Sentido Blue Sea Beach *****

Grecja/Korfu

1480 zł/os.

data: 26.05-02.06.2018
hotel: Palotel Luxury ****

Turcja

2639 zł/os.

data: 31.05-07.06.2018
hotel: Samara *****

Sycylia Light - -

   
17.06-25.06.2018 - Sycylia Light - 17.06-25.06.2018 - Sycylia Light - 17.06-25.06.2018 - Sycylia Light - 17.06-25.06.2018 - Sycylia Light -

Data: 17.06-25.06.2018

Miejsce: Sycylia Light

Hotel:

Cena: 2291 zł/os.

Opis:
Położenie:
HotelCosta del Sole *** (lub podobny), położony w Katani (frakcja Vaccarizzo - Delfino), 7 rozpoczętych dób hotelowych
Plaża:
Hotel położony ok. 150 m od plaży z łagodnym zejściem do morza(przejście deptakiem przez niewielki lasek). Płatnyserwis plażowy (1 parasol i 2 leżaki w cenie 15,00 €/dzień).
Do dyspozycji gości:
Całodobowa recepcja,restauracja, 2/3 bary (main bar, pool bar oraz w okresie letnim od 01.07.2018 do 31.08.2018 beach bar) orazniewielki basen.
Pokoje:
Pokoje2- i 3-osobowe z łazienkami (prysznic lub wanna, suszarka do włosów), klimatyzacja, TV SAT, telefon, lodówka,część pokoi balkon lub taras z meblami ogrodowymi.
Wyżywienie:
Śniadania serwowane do stołu lub w formie bufetu (chleb, masło, dżem i/lub miód, ser, wędlina, sok owocowy, herbata, kawa, mleko, woda) oraz za dopłatą w części objazdowejobiadokolacje (woda do obiadokolacji bezpłatnie, pozostałenapoje do obiadokolacji płatne dodatkowo).
Internet:
Bezpłatny Internet Wi-Fi w lobby i w pokojach.
Kategoria lokalna:
***
Strona www:
www.costadelsolevacanze.com

Program
Dzień 1
Zbiórka przy stanowisku odpraw Rainbow na poszczególnych lotniskach na 2 godziny przed wylotem samolotu. Aktualne rozkłady prosimy sprawdzać na R.pl/rozklady. Przylot do Katanii, spotkanie z pilotem. Transfer do hotelu w pn.-wsch. części wyspy (ok. Taorminy, Giardini Naxos, Katanii) - HotelCosta del Sole *** (położony w Katanii, frakcja Vaccarizzo - Delfino lub podobny). (Trasa ok. 80 km).

Dzień 2
Po śniadaniu przejazd do Palermo i zwiedzanie zaskakującej, pełnej kontrastów stolicy wyspy z katedrą budowaną przez kilka stuleci. Przejazd wzdłuż wybrzeża do Cefalu i zwiedzanie majestatycznej katedry z czasów normandzkich, wyróżniającą się bizantyjską, złotą mozaiką przedstawiającą Chrystusa Pantokratora. Powrót do hotelu na nocleg. (Trasa ok. 550 km).

Dzień 3
Po śniadaniu wycieczka do Syrakuz - jednego z najpotężniejszych miast greckich w czasach starożytnych. Zwiedzanie Parku Archeologicznego z największym na Sycylii teatrem, w którym do dziś wystawiane są dramaty klasyków greckich, zwiedzanie kamieniołomów wraz ze słynną grotą "Ucho Dionizjusza". Przejazd na starówkę położoną na wysepce Ortigia, gdzie znajduje się barokowa katedra zbudowana w dawnych murach świątyni greckiej. Przejazd do Noto - stolicy baroku sycylijskiego. Spacer po niezwykłym miasteczku uznanym przez UNESCO za zabytek klasy światowej. Powrót do hotelu na nocleg. (Trasa ok. 300 km).

Dzień 4
Po śniadaniu przejazd na Etnę - największy i najwyższy czynny wulkan w Europie. Wjazd na wysokość ok. 2000 m n.p.m., spacer po jednym z wygasłych kraterów oraz opcjonalnie możliwość wjazdu specjalnym busem terenowym na wysokość ok. 3000 m n.p.m., w pobliże głównego krateru (płatne dodatkowo). Przejazd do zawieszonej na skałach Taorminy - najsłynniejszego kurortu na wyspie. Spacer po fascynującym starym mieście, wizyta w Teatrze Antycznym - najpiękniejszym starożytnym, greckim teatrze we Włoszech, skąd rozciąga się wspaniała panorama na Etnę i wybrzeże Morza Jońskiego. Powrót do hotelu na nocleg. (Trasa ok. 120 km).

Dzień 5-7
Czas wolny na wypoczynek, plażowanie i zakupy. Możliwość skorzystania z wycieczek lokalnych (za dodatkową opłatą): - Rejs na wulkaniczne Wyspy Liparyjskie, gdzie ostatnia duża erupcja miała miejsce w końcu XIX w., ale Stromboli jest ciągle aktywny i co jakiś czas można obserwować jak dymi (w programie, m.in.: stolica archipelagu - Lipari - tętniące życiem miasteczko, z licznymi kolorowymi sklepikami i kawiarenkami, Vulcano i odpoczynek na plaży pokrytej czarnym wulkanicznym piaskiem). Dla chętnych możliwość kąpieli w leczniczych błotach siarkowych, lunch w regionalnej restauracji (za dodatkową opłatą). - Śladami Ojca Chrzestnego - półdniowa wycieczka rozpoczynająca się od przejazdu do Forza DAgro- malowniczej wioski zbudowanej na skale z wąskimi uliczkami, ruinami zamku i klasztorem. Następnie przejazd do Savoca - średniowiecznego miasteczka założonego w 1139 r. przez Króla Rogera II. W programie: kościół św. Nicolo, klasztor Kapucynów, gdzie można zobaczyć mumie. Obowiązkowy przystanek to bar Vitelli, gdzie rodzina właścicielki Pani Marii wspomina o czasach kiedy kręcono tu sceny do słynnego filmu.

Dzień 8
Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu. Następnie transfery:
- dla Klientów pozostających na drugi tydzień wypoczynku - przejazd do wybranego hotelu na Sycylii (w niektórych terminach transfer może odbywać się przez lotnisko), pobyt w dniach 8-14, a 15 dnia wylot do Polski. Doby hotelowe rozpoczynają się o godz. 14:00, a kończą o 10:00.
- dla Klientów powracających do Polski transfer na lotnisko i powrót do Polski.

Uwagi do programu
Uwagi! Kolejność realizacji punktów programu może ulec zmianie lub odwróceniu. Pilot nie oprowadza po obiektach muzealnych, centrach historycznych i innych obiektach turystycznych. Podatek klimatyczny płatny na miejscu, bezpośrednio w hotelach.
Wizy
Osoby posiadające inne obywatelstwo niż polskie mogą podlegać innym warunkom wizowym, w związku z tym prosimy o kontakt z Działem Wiz Rainbow w celu weryfikacji.
Świadczenia
Cena podstawowa obejmuje: przelot samolotem czarterowym, opłaty lotniskowe, zakwaterowanie (7 rozpoczętych dób hotelowych), przejazdy klimatyzowanym stautokarem, 7 śniadań kontynentalnych, za dopłatą obiadokolacje (3 w części objazdowej: dzień 2-4), program turystyczny j.w., opiekę polskiego pilota i rezydenta podczas pobytu, ubezpieczenie TU Europa (NNW, KL, CP, Assistance i bagaż).
Cena podstawowa nie obejmuje: biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, lokalnych przewodników, kosztów rezerwacji biletów do zwiedzanych obiektów, obsługi grupy w systemie TGS, podatków turystycznych. Orientacyjny koszt uczestnictwa w programie ok. 105 EUR płatne obowiązkowo pilotowi jako pakiet. Nie obejmuje podatków turystycznych - łącznie dodatkowo ok. 8 EUR/os. (płatne bezpośrednio w hotelach), dodatkowych posiłków i napoi, innych wydatków osobistych oraz wycieczek lokalnych. Wycieczki lokalne: wjazd na Etnę na wysokość ok. 3000 m n.p.m. ok. 85 EUR, rejs na Wyspy Liparyjskie ok. 75 EUR, Śladami Ojca Chrzestnego ok. 40 EUR.
Uwaga! Powyższe ceny oraz wysokość opłat za pakiet uczestnictwa w programie podane zostały na dzień 31.08.2017 r. i mogą ulec zmianie.
Inne
Obsługa grupy w systemie TOUR GUIDE. Jest to bezprzewodowy system oprowadzania grup, umożliwiający Klientowi wygodny sposób zwiedzania. Przeczytaj więcej o tour guide.

O firmie

   

Sprawdzone i niezawodne
Twoje Biuro Podróży

Ile to kosztuje?

   
  Nie martw się! Dzięki systemowi ratalnemu Żagiel nie odczujesz kosztów podróży.
   

 

Kontakt

   

telefon: 18 442 05 69
e-mail: biuro@alltours.pl
w i ę c e j  i n f o r m a c j i  » 

 
 

ALLTOURS - Biuro Podróży Nowy Sącz

ul. Prażmowskiego 11
33-300 Nowy Sącz
Strona główna | O firmie | Podróże z Niemiec | Bilety Lotnicze | Last Minute | Tanie hotele | Kontakt


 
 
  Opublikowane na niniejszej stronie internetowej ceny, materiały i informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.